2019 Nowe Kartki w Kalendarzu

3 stycznia, 20190

Gdy wszyscy wokół podsumowują miniony 2018 rok, my po cichutku wyciągamy karty Nowego Roku i zaczynamy planować. Kalendarz jest przepiękny, idealnie pasuje do Rentynówkowego klimatu dlatego postanawiamy, że plany będą takie,  żeby chciało się je spełnić 🙂

Może dopiszecie swoje marzenia do naszych? W grupie siła – razem łatwiej osiągać cele 🙂

Zaczynamy!
Styczeń 2019

To miesiąc pracy koncepcyjnej, końcowych ustaleń co do realizacji kolejnego etapu tworzenia Rentynówki. Tym etapem będzie stworzenie miejsca, gdzie wszyscy nasi Goście mogli by się spotkać przy jednym stole, zagrać wspólnie w gry planszowe i wpić lampkę wina przy kominku. Trzeba ustalić jak długi miałby być stół i ile butelek wina miałby pomieścić 😉 Intuicja podpowiada, że na tym polu może powstać spór….

 

Luty 2019

Prace wykończeniowe idą pełną parą, zjeżdżają meble, w nowym kominku płonie pierwszy ogień.
Dlaczego luty jest tak krótki??

 

Marzec 2019

Marzec to przecież miesiąc Kobiet!. Ach, gdyby tylko wszystko dobrze poszło, to może piękne i zmysłowe Kobiety chciałby poćwiczyć u nas burleskę??Musi się udać!

 

Kwiecień 2019

Na kwiecień czekamy z niecierpliwością ponieważ przyjeżdża kontrola z ….Australii.Yuppii YeY! To podróż po Australii dała inspirację, że Rentynówka wygląda tak a nie inaczej. Tak więc czekamy na werdykt naszych australijskich przyjaciół…

Maj 2019

Czas zacząć myśleć o nowych kwiatkach, bylinach, krzewach. Wyprawa do zaprzyjaźnionej szkółki i konsultacje ze specjalistką od natury. Motyki w dłoń i do roboty! Aaaaa i będzie jeszcze więcej słoneczników 🙂

 

Czerwiec 2019

Czyżby za chwilę zaczynały się wakacje? Naprawdę? Gdzie podziało się 5 miesięcy? Dopiero byliśmy w styczniu!
Plan na czerwiec? Pełna gotowość do lata: łódka wyczyszczona, hamaki rozwieszone, rowery na chodzie. To będzie piękne lato!

 

Lipiec 2019

Taki cichy plan żeby zorganizować bombową, całodniową wycieczkę dla naszych Gości. Taką, że od tej pory, zamiast Egiptu, Chorwacji czy Grecji – na wakacje będą już zawsze wybierać tylko Warmię 🙂 Zabieracie się z nami na wyprawę?

 

Sierpień 2019

W sierpniu czekają nas długie noce i …deszcze spadających gwiazd. W 2018 nad Rentynówką spadło ich tak wiele, że gwiazdy można było łapać do worka 😉 A może by zorganizować wspólne ognisko, rozłożyć leżaki, koce i przy warmińskim piwie obejrzeć planetarny pokaz na żywo? Tak! To jest pomysł!

 

Wrzesień 2019

Hmm – jaką przyjemność wymyśleć na wrzesień? Na pewno będzie jeszcze ciepło,  a na jeziorach zrobi się już luźniej. To może powielić hit z wakacji 2018 i wynająć houseboat? Zgrana paczka przyjaciół, przekąski i obowiązkowe stroje kąpielowe! Poczuć wiatr we włosach, wodę na skroniach i podziwiać dziewicze brzegi warmińskich jezior. Wskakujecie? 🙂

 

Październik 2019

Październik to piękna jesień na Warmii. Wszechobecne lasy bogate w grzyby. A może tak odetchnąć po lecie i nic nie robić?. Albo właśnie zająć się jesiennymi porządkami i usunąć przekwitłe już słoneczniki? Ale skoro to miał być kalendarz przyjemności to może zrobić tak: rozpytać wśród przyjaciół kto chciałby zamienić komputer i telewizor na motykę i grabie? W zamian za wikt i opierunek ktoś chciałby przez weekend zająć się naszymi roślinkami?

 

Listopad 2019

Na ten miesiąc jest mocne postanowienie! Zorganizować ciekawy, weekendowy warsztat! Taki, który otwierałby nowe drzwi, ułatwiał podjęcie decyzji i dodawał skrzydeł.Brzmi enigmatycznie? Bo myśl dopiero kiełkuje, pomysły powoli się wyłaniają, rozglądamy się za inspiracjami. Jeśli macie jakieś podpowiedzi to jesteśmy otwarci na sugestie.

 

Grudzień 2019

Ten miesiąc jest super łatwy i przyjemny do planowania! Zamienić Rentynówkę w studio fotograficzno-filmowe i spełniać świąteczne marzenia naszych ( i nie tylko) Gości. Wyczarowanie magicznych, świątecznych zdjęć i żywych pocztówek tylko z naszą ulubioną FOTOGRAFKĄ. W 2018 była próba generalna, w 2019 możemy sięgnąć po więcej 🙂

Ufff – planowanie jest jednak męczące. Nawet gdy wymyśla się przyjemne rzeczy 😉

Życzymy Wam na rozpoczynający się 2019 rok samych przyjemnośc  i spełnienia pomyślanych i jeszcze nie wymyślonych planów!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://rentynowka.pl/wp-content/uploads/2021/05/logo-white.png
Rentyny 25, 11-036 Gietrzwałd
rezerwacje@rentynowka.pl

Jesteśmy też na:

BUNGALOW DO WYNAJĘCIA

© Rentynówka 2020. All rights reserved