BEZPIECZNE WAKACJE W CZASACH KORONAWIRUSA

17 kwietnia, 20200

Koronawirus przewrócił nasze życie osobiste i zawodowe do góry nogami. Większość z nas czuje niepewność sytuacji i nikt nie potrafi powiedzieć “co będzie”. Dotyczy to także naszych planów wakacyjnych. Część z Was zapewne planowała wyjazd za granicę, inni mają rezerwację w hotelach w opcji “all inclusive” i teraz zastanawiają się na ile to może być bezpieczne.

Jeśli zmieniły się Wasze wakacyjne plany to może właśnie warto rozważyć pobyt w naszej Rentynówce?  Zobaczcie jakie wprowadzamy zasady tak aby pobyt był u nas najbardziej bezpieczny i komfortowy :

 • W Rentynówce nie ma kluczy. Każdy apartament ma swój własny szyfrator, który otwiera drzwi do apartamentu i bramy wjazdowej. Szyfratory będą dezynfekowane po każdym pobycie Gości
 • Rentynówka została tak zaprojektowana by każdy apartament miał swoją własną przestrzeń i był niezależny od innych. Goście nie mają  ze sobą kontaktu (chyba że chcą 🙂  )
 • Na zewnątrz czeka Was olbrzymia przestrzeń  z lasem i trawnikami – każdy znajdzie dla siebie miejsce bez wchodzenia sobie w drogę 😉
 • Pościel oraz ręczniki pierzemy w profesjonalnej pralni, gdzie są poddawane obróbce termicznej
 • Po każdym pobycie Gości dezynfekujemy wszystkie wrażliwe miejsca: klamki, baterie  umywalkowe i zlewozmywakowe, toalety, poręcze, szyfratory, czajniki oraz porządnie wietrzymy apartamenty
 • Do sprzątania używamy rękawiczek jednorazowych i maseczek 
 • Dla naszych Gości udostępniamy rowery, łódki, sprzęt sportowy czy mini plac zabaw dla dzieci i tyrolkę. W tych przestrzeniach będą udostępnione płyny do dezynfekcji, tak byście mogli przed użyciem sprzętu mieć pewność, że jest bezpieczny. Po użytkowaniu będziemy prosili, żebyście ponownie wykonali dezynfekcje.
 • Będziemy potrzebowali więcej czasu na wnikliwe sprzątnięcie i zdezynfekowanie apartamentu. Dlatego wierzymy, że zrozumiecie wprowadzone przez nas następujące niedogodności:
  Wydłużamy o 1 godzinę czas zameldowania:  teraz będzie to 17.00
  Skracamy o pół godziny czas wymeldowanie: teraz będzie to 10.30Jeśli macie ochotę przyjechać wcześniej to czas można spędzić nad jeziorem w Rentynach, w Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie.
  Możecie też się zatrzymać na pizzę , lody czy gofry w Gietrzwałdzie.  A jak tylko apartament będzie gotowy dostaniecie od nas powiadomienie sms.

Być może macie jeszcze jakieś inne pomysły by poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Jeśli tak, będziemy wdzięczni za podpowiedź, którą można wysłać na nasz adres rezerwacje@rentynowka.pl.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do spędzenia wakacji w naszej Rentynówce 🙂

A na koniec życzmy Wam dużo zdrowia i mimo wszystko nie rezygnowania z wakacyjnych planów.

🙂

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://rentynowka.pl/wp-content/uploads/2021/05/logo-white.png
Rentyny 25, 11-036 Gietrzwałd
rezerwacje@rentynowka.pl

Jesteśmy też na:

BUNGALOW DO WYNAJĘCIA

© Rentynówka 2020. All rights reserved