Pierwsze Święta w Rentynówce

20 grudnia, 20180

Za oknem prószy śnieg, w radio grają świąteczne piosenki, jutro ostatni dzień pracy w tym roku, a Święta już za kilka dni.

Tym samym postanowiliśmy zarezerwować Rentynówkę….sami dla siebie 🙂 Żeby w końcu odpocząć i nacieszyć się miejscem, które w tym roku dostało nowego życia. Ciche marzenie to zapaść się w fotelu, z kubkiem pysznej kawy, przykryć się kocem i patrzeć na padający śnieg.

Wiedząc już, że Święta będą w Rentynówce, a na Sylwesta przyjeżdzają ostatni, tegoroczni Goście postanowiliśmy zaszaleć ze świętecznymi dekoracjami. Ręcznie robione bombki, misternie wiązane kokardki, pachnące pomarańcze – to wszystko zawisło na naszej choince. Nie mogło zabraknąć świec, lampionów i czerwonych zasłon.

A jak już zrobiło się świątecznie i zapachniało choinką, to razem z fantastyczną FOTOGRAFKĄ  Karoliną Hrynek wpadłyśmy na pomysł czy by nie zrobić w Rentynówce świątecznej sesji. Od słowa do słowa, od pomysłu do pomysłu zoorganizowałyśmy konkurs, w którym 3 rodziny z największą ilością głosów wygrały świąteczną sesję. Poniżej kilka wybranych fotek.


jak na zawołanie za oknem zaczął prószyć śnieg

 


 chwila dla Rodziców

 


i czas na rozpakowywanie prezentów

 

Gdy na sesję zawitała kolejna Rodzina to okazało się, że nie tylko Rentynówka obchodzi swoje pierwsze Święta 🙂


magia świętecznych lampek

 


O piękny makijaż zadbała Joanna Kowalska z Joanna makes.art

 

Tym świątecznym akcentem życzymy Wam jak najmniej szalonych przygotowań do Świąt.

I pamiętajmy, że to nie czyste okna i uginjące się stoły tworzą magiczną atmosferę, ale uśmiech i radość z bycia razem 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://rentynowka.pl/wp-content/uploads/2021/05/logo-white.png
Rentyny 25, 11-036 Gietrzwałd
rezerwacje@rentynowka.pl

Jesteśmy też na:

BUNGALOW DO WYNAJĘCIA

© Rentynówka 2020. All rights reserved