PODSUMOWANIE SEZONU 2022

24 listopada, 20220

Podsumowanie sezonu 2022

Jesień w tym roku nas wyjątkowo rozpieszczała – kolorami i ciepłem 🙂 W październiku, zamiast ogłosić koniec sezonu, nadal działaliśmy pełną parą, a Goście licznie nas odwiedzali (co bardzo nas cieszy!).

Zbliża się koniec roku i chcę zrobić małe podsumowanie tego co przyniósł 2022 i bogatsza o kolejne doświadczenia, zacząć planowanie kolejnego sezonu.
Na początek muszę przyznać, że ten rok to był istny rollercoaster ! Nie mamy zbyt bogatego doświadczenia bo zaczęliśmy działać dopiero w sierpniu 2018 roku, a w międzyczasie wydarzyła się pandemia więc ciężko nam określić jaki sezon jest tym „normalnym” 😉  Ale mogę powiedzieć, że to co działo się w 2022 (co potwierdza cała branża turystyczna) było baaardzo nietypowe. Wraz z wybuchem wojny w Ukrainie zapadła cisza w rezerwacjach – baliśmy się, czy w tym roku lato się w ogóle wydarzy ! Później rosnąca inflacja dawała się coraz bardziej we znaki, a przyjazdy były coraz bardziej spontaniczne. Było bardzo wiele znaków zapytania.

Cień nadziei dali nam Goście, którzy już wcześniej u nas byli.

Gdy zaczęły spływać Wasze rezerwacje czuliśmy, że może nie będzie tak źle. Grażyna z Rodziną jak co roku zarezerwowała swój ulubiony apartament, Kasia wróciła do domku Bukowego, w którym w zeszłym roku była pierwszym Gościem, Sergiusz tym razem przywiózł swoich przyjaciół z zagranicy, a Tata Magdy mógł zająć swoje ulubione wędkarskie miejsce nad stawami.

Część Gości, którzy byli u nas po raz pierwszy zdecydowali się wrócić jeszcze w tym samym roku. Rekordzistą była Ola z Tomkiem, którzy ponownie przyjechali po dwóch tygodniach, a Eveline z rodziną i rodzicami jechali dwukrotnie aż z Niemiec ! Bardzo mnie to cieszy, bo ja osobiście ciągle szukam nowych wrażeń i nie lubię jeździć w te same miejsca 😉 Koniec końców sezon możemy uznać za udany, za co Wam wszystkim bardzo dziękujemy! Coraz chętniej przyjeżdżacie również poza sezonem, a październik, drugi rok z rzędu, cieszy się dużą popularnością !

A jakie są nasze plany na przyszłość?
Właśnie podsumowaliśmy mijający rok, minimalnie zaktualizowaliśmy ceny (tylko w przypadku apartamentów) i otworzyliśmy kalendarz na 2023 rok. Ciekawe, co przyniesie, ale możemy się spodziewać, że również będzie wyzwaniem.

Podsumowując – w imieniu swoim, Taty Józefa oraz całej naszej Rentynówkowej Rodziny chcemy wszystkim naszym Gościom podziękować za ciekawe rozmowy, miłe słowa oraz pilnowanie, żebyśmy się nie odwodnili gdy w upale pracowaliśmy w ogrodzie. Ratowaliście gdy nasza kosiarka wpadła do stawu, pomagaliście naprawiać bramę i chętnie braliście udział w moich przewodnickich spacerach po Gietrzwałdzie.
Czasami czuliśmy się jakbyśmy to my byli Waszymi Gośćmi, a nie na odwrót 😉
Za to Wam dziękujemy – sprawiacie, że ta praca jest bardzo przyjemna 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://rentynowka.pl/wp-content/uploads/2021/05/logo-white.png
Rentyny 25, 11-036 Gietrzwałd
rezerwacje@rentynowka.pl

Jesteśmy też na:

BUNGALOW DO WYNAJĘCIA

© Rentynówka 2020. All rights reserved