Świąteczna sesja zdjęciowa wraz z klipem – do wygrania

29 listopada, 20180

Marzysz o rodzinnej sesji zdjęciowej w świątecznym klimacie?

WSPANIALE!  A my chcemy spełnić Twoje marzenie:) I to bezpłatnie !

Rentynówka łączy siły z najlepszą Fotografką-Karoliną Hrynek, a do nas dołącza najlepsza wizażystka i kamerzysta!

Chcemy wyczarować nie tylko najpiękniejsze, świąteczne zdjęcia,  ale też  świąteczny klip (!) , który zamiast kartki czy sms-a możecie wysłać do rodziny czy przyjaciół. TEGO JESZCZE NIE BYŁO!!

Do realizacji naszego pomysłu brakuje tylko….WAS 🙂

Co zrobić, żeby wygrać naszą darmową  Świąteczną Sesję?

Wstaw  na facebooku – w komentarzu – Wasze zdjęcie RODZINNE. Czy z profesjonalnej sesji, czy pstryknięte telefonem – nie ma to dla nas znaczenia. Ważne, żeby znalazły się na niej te osoby, które chcesz mieć ze sobą na sesji.

Do finału zakwalifikują się 3 rodziny, które zdobędą pod swoimi komentarzami największą ilość lajków. Z nich jury wybierze jedną, która wygra nagrodę główną, natomiast dwóm pozostałym wymyślimy nagrody pocieszenia 🙂

Nagrodą główną jest sesja fotograficzna w świątecznym klimacie, która odbędzie się 16 grudnia 2018 r., połączona z nakręceniem tzw „ruchomej pocztówki”, a wszystko to w przepięknym apartamencie Rentynówki pod Gietrzwałdem, udekorowanym już na Święta Bożego Narodzenia. Zapewniamy: wizażystkę do sesji, Fotografkę na zdjęcia, kamerzystę do klipu oraz klimat Rentynówki, którego nie znajdziecie nigdzie indziej na świecie a do tego świetną zabawę w przepięknych okolicznościach przyrody.

Czas start: TERAZ!!!

Koniec konkursu: 6.12 (Mikołajki!) o 15:00

Ogłoszenie wyników: 21:00 (najpóźniej 😉 )

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na:

  1. Przekazanie Twoich danych osobowych organizatorom konkursu, czyli właścicielowi Rentynówki oraz firmie Fotografka P.U. Karolina Hrynek i osobom współpracującym (kamerzyście oraz wizażystce), co jest niezbędne do realizacji nagrody.
  2. Udostępnienie wizerunku Twojego oraz Twoich bliskich w portfolio organizatorów konkursu (j. w.).

 

p.s konkurs toczy się równolegle na profilu FOTOGRAFKA Karolina Hrynek. Do finału przechodzą rodziny z łączną, największą ilością głosów z dwóch profili J

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://rentynowka.pl/wp-content/uploads/2021/05/logo-white.png
Rentyny 25, 11-036 Gietrzwałd
rezerwacje@rentynowka.pl

Jesteśmy też na:

BUNGALOW DO WYNAJĘCIA

© Rentynówka 2020. All rights reserved