Weekend Panieński

Weekend Panieński

Opublikowano: 13-05-2019

Tworząc Rentynówkę nastawialiśmy się na to by było to miejsce spokojne, ciche i przyjazne kontaktowi z naturą.

Dookoła las, stawy są na wyciągnięcie ręki , a wszechobecną trawę powoli urozmaicamy różnymi nasadzeniami.

Dlatego z góry uznaliśmy, że nie chcemy by w Rentynówce odbywały się imprezy typu wieczór panieński czy kawalerski. Takie spotkania rządzą się swoimi prawami, a my przecież nie chcemy zabraniać nikomu zabawy 🙂  Zastrzegamy jedynie, że takie imprezy to nie u nas 🙂

Tak było aż do dnia kiedy na horyzoncie pojawiła się pani Kamila…

Nie przyjęła odmowy przez internet, nie poddała się podczas rozmowy telefonicznej i jak to się mówi  „jak nie drzwiami to oknem”. Tak więc pani Kamila stanęła osobiście w drzwiach Rentynówki ze szczegółowym planem jak będzie wyglądał  „Weekend Panieński”.

Okazuje się, że w dzisiejszych czasach Wieczór Panieński nie polega na piciu na umór gdzie ledwo trzeźwym  staje się na ślubnym kobiercu.  Świadkowa Panny Młodej zaplanowała wiele atrakcji: sesje zdjęciowe, plenerowa kolacja, rozciąganie na trawie ;). Miało być miło, wesoło i z pomysłem.
I tym sposobem – determinacja pani Kamili oraz fajny plan imprezy przekonały nas do tego, że właśnie tej ekipie daliśmy szansę 🙂

Jak widać, dziewczyny zadbały o piękny wystrój, a na stole królowało głównie piwo bezalkoholowe 🙂

Panna Młoda z przyjaciółkami opuściły Rentynówkę pozostawiając dla nas piękne kwiaty i odręcznie napisany liścik 🙂

Cieszymy się, że Rentynówka zachowa się w miłych wspomnieniach i że Pani Kamila nie odpuściła 😉

 

 

 

 

Fantastyczne i magiczne miejsce !!! Wspaniali właściciele przez co atmosfera domowa na bardzo wysokim poziomie POLECAM z całego serca wszystkich chcącym oderwać się od zgiełku i codzienności.

Agnieszka