ZIMOWY RELAKS W LEŚNYM SPA

25 listopada, 20220

Co słychać na Warmii poza sezonem?

Goście często myślą, że Warmia i Mazury są atrakcyjne tylko od maja do września. Owszem – to najlepszy czas na wędkowanie nad jeziorem, wyprawy rowerowe czy leśne spacery. Ale później może być jeszcze piękniej! Jesienią nasze przydrożne aleje drzew mienią się różnymi kolorami, a grzyby same wskakują do koszy. Rześkie poranne powietrze dodaje energii, a chłodne dni można spędzić  z lampką wina przy kominku. Wszystko brzmi pięknie, ale wtedy nadchodzi listopad i długie ponure dni. Zima również nie zawsze jest śnieżnobiała i bajkowa.

Dlatego pomyśleliśmy, że najlepszym lekarstwem na krótkie i ciemne dni będzie stworzenie strefy relaksu. Wybudowaliśmy drewnianą chatkę, w której jest gorąca sauna część wypoczynkowa, prysznic i toaleta.  W saunie komfortowo pomieści się  6 – 8 osób więc w całej grupie z danego domku czy apartamentu możecie udać się na gorący relaks.

Goście podkreślają, że największe wrażenie robi duże przeszklenie w saunie przez które można podziwiać widoki na stawy. Również kamienny piec daje fantastyczną atmosferę i rozgrzewa do czerwoności.

A gdy już sauna Wam się trochę znudzi to nie ma nic lepszego niż ciepła balia na zewnątrz. Gorąca woda sprawia, że mimo minusowych temperatur na zewnątrz, czujecie się bardzo komfortowo.
Jeśli zaliczacie się do elitarnego klubu morsów to nasze stawy idealnie się do tego nadają. Pomost na przeciwko domku Świerkowego ma specjalną platformę, dzięki której możecie zanurzyć się w wodzie.
Można też skorzystać z naszej mini plaży.

Zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://rentynowka.pl/wp-content/uploads/2021/05/logo-white.png
Rentyny 25, 11-036 Gietrzwałd
rezerwacje@rentynowka.pl

Jesteśmy też na:

BUNGALOW DO WYNAJĘCIA

© Rentynówka 2020. All rights reserved