REGULAMIN

REZERWACJA

 • Rezerwacja terminu wymaga wpłaty na konto zaliczki w wysokości 50% wartości pobytu w ciągu 2 dni. Jeśli robicie rezerwację z dużym wyprzedzeniem, to zaliczkę możemy rozłożyć na raty. Brak wpłaty zaliczki powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
 • Pozostałe 50% należy wpłacić przelewem na 3 dni przed przyjazdem. Z racji tego, że nie mieszkamy na miejscu  to nie przyjmujemy płatności gotówkowych.
 • Nr konta bankowego 10 1600 1316 0004 1102 2541 5001 BGŻ BNP PARIBAS – odbiorcą jest nasza rodzinna firma ELEKTRO – SANIT Karpiński sp.j.
 • Odwołanie rezerwacji :
  do 60 dni przed przyjazdem  – bezpłatnie.
  Później zaliczka przechodzi na rzecz Rentynówki. Rozumiemy sytuacje losowe, więc jeśli inni Goście wynajmą apartament w odwołanym terminie – wówczas z przyjemnością zwrócimy zaliczkę.

DOBA HOTELOWA

 • Doba hotelowa trwa od godziny 17.00 do 10.30. Po godzinie 10.30 kody dostępu do apartamentu oraz bramy wjazdowej zostaną skasowane.
 • Jeżeli planują Państwo pobyt w naszych okolicach od samego rana – chętnie podpowiemy jak można ciekawie wykorzystać czas w oczekiwaniu na przygotowanie apartamentu na Państwa przyjazd. W okolicy Rentynówki atrakcji jest mnóstwo!

WARUNKI UMOWY NAJMU APARTAMENTU

 1. Zwarta umowa obejmuje tylko i wyłącznie wynajem apartamentu. W cenę wliczone są opłaty za media (prąd, woda, ogrzewanie).
 2. Nasi Goście mogą korzystać z apartamentu jedynie w celach mieszkaniowych i nie można go oddać w dalszy podnajem.
 3. Goście odpowiadają za wszelkie szkody, jakie wyrządzą w wyposażeniu apartamentu oraz całym obiekcie i posiadłości. W przypadku zaistnienia szkód należy natychmiast powiadomić osobę odpowiedzialną za rezerwację , a szkody pokryć najpóźniej w dniu wyjazdu.
 4. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe w apartamencie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów oraz używania urządzeń elektrycznych nie będących na wyposażeniu.
 5. Apartamenty wyposażone są w czujki dymowe.
 6. Na każdym poziomie budynku jak również na tarasie znajduje się gaśnica.
 7. Rentynówka położona jest w LESIE. Prosimy o zwrócenie SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI podczas grillowania czy palenia ogniska czy też papierosów by NIE DOSZŁO DO ZAPRÓSZENIA OGNIA. Nie chcemy takich sytuacji jak w Grecji czy Kalifornii.

STREFA CISZY

Rentynówka powstała z myślą o bliskim kontakcie z przyrodą i ukojeniu nerwów dźwiękami natury. Wierzymy, że śpiew ptaków i szum drzew jest bardziej atrakcyjny niż najlepsza lista przebojów. Dlatego prosimy naszych Gości by uszanowali prywatność i spokój swych sąsiadów i okolicznych mieszkańców nie tylko w godzinach ciszy nocnej (u nas od 21 do 8 rano), ale również w ciągu dnia (nie słuchamy muzyki na zewnątrz, nie urządzamy głośnych imprez itp.)
W Rentynówce obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich, imprez okolicznościowych itp.

LICZBA OSÓB:

Apartamenty: brzozowy i sosnowy są przeznaczone na max. 8 osób
Apartament dębowy –max. 6 osób .
Domek Świerkowy – max. 10 osób .

Jeżeli planujecie Państwo przyjechać większą grupą – prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia warunków.
Co do zasady nie wyrażamy zgody na pobyt w naszych obiektach większej ilości osób. Pobyt niezgłoszonej osoby będzie obciążany kosztem 200 zł za każdą dobę.

DZIECI

 • Dzieci są mile u nas widziane. Zadbaliśmy o to by miałby mini plac zabaw, piaskownicę i trampolinę. Prosimy o to by zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech oraz by swoją radością i żywiołowością nie absorbowały innych gości.
 • Ze względu na to, że na naszym terenie są 3 duże stawy, które nie są ogrodzone – należy zachować szczególną ostrożność- zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci.
 • KĄPIEL W STAWACH JEST ZAKAZANA dotyczy zarówno dzieci jaki i dorosłych). Dno jest muliste i torfowe oraz może być niebezpieczne.
 • Rentynówka nie odpowiada za bezpieczeństwo dzieci i dorosłych na terenie naszej posiadłości.

ZWIERZĘTA

 • Lubimy zwierzęta i zdajemy sobie sprawę, że ciężko znaleźć dla nich opiekę w czasie wakacji. Dlatego wyrażamy zgodę na pobyt zwierząt domowych w naszych apartamentach pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia.
 • Zwierzęta nie mogą być uciążliwe dla pozostałych Gości oraz tak ułożono by nie spowodować szkód w wyposażeniu apartamentu.
 • Bezwzględnie materialnie i prawnie za pobyt zwierząt odpowiada jego właściciel.
 • Właściciele zobowiązani są do sprzątania po swoich pupilach.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. W trakcie dokonywania rezerwacji na stronie rentynowka.pl Klient oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przez wynajmującego jego danych osobowych związanych z realizacją rezerwacji.
 2. Dane osobowe są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
 3. Klient ma prawo do wglądu do swoich danych osobowych , ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. W celu dokonania czynności o których mowa powyżej Klient kontaktuje się z Administratorem danych, którym jest Izabela Karpińska na adres e-mail: info@rentynowka.pl
 4. Klient może na bieżąco otrzymywać drogą pocztową, telefoniczną, smsem lub elektronicznie informacje o prowadzonych przez Wynajmującego akcjach handlowych i promocyjnych , o ile wyrazi na to zgodę w chwili rezerwacji.
 5. Prawem właściwym dla sporów pomiędzy wynajmującym a Klientem jest prawo polskie. Spory rozstrzygane będą przez Sąd właściwy dla siedziby wynajmującego – w Olsztynie.

Kontynuacja rezerwacji  w Rentynówce oznacza akceptację regulaminu.
Udanego pobytu i dużo wrażeń!

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
rezerwacje@rentynowka.pl
tel.: +48 881 824 388

Rodzina Karpińskich

Nadchodzące wydarzenia

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.

Blog

BOŻE NARODZENIE 2020
BOŻE NARODZENIE 2020

Opublikowano: 22-12-2020

czytaj...
Izoluj się i pracuj na Warmii :)
Izoluj się i pracuj na Warmii :)

Opublikowano: 29-04-2020

czytaj...