PODSUMOWANIE SEZONU 2023

5 grudnia, 20230

Właściwie tegoroczne podsumowanie mogłabym zacząć tak jak w zeszłym roku – czyli było intensywnie i dużo się działo :)

Z małym opóźnieniem, ale udało się ukończyć budowę dwulokalowego domku, który nazwaliśmy bungalowem. To odpowiedź na liczne prośby Gości, którzy chcieli przyjechać tylko we dwójkę, a cały apartament czy domek był dla nich za duży.

Stąd pomysł by nowy obiekt był podzielony na dwie niezależne części, a każda właśnie dostosowana dla dwóch osób. Komfortowa sypialnia, łazienka i jasny salon z kominkiem sprawiają, że ta przestrzeń jest idealna dla dwojga. Trochę obawialiśmy się jak bungalow wkomponuje się w przestrzeń, ale chyba wyszło całkiem dobrze 😉

Z pewnością możemy ogłosić, że rok 2023 był rokiem wracających Gości ! Miło było widzieć uśmiechnięte twarze, coraz większe dzieci i pogawędki ucinane przy pracach polowych.Czasem nawet nie zdążyliśmy pomyśleć, a Goście rzucali się na pomoc czy to przy skręcaniu nowych mebli tarasowych czy wodowaniu sprzętu wodnego.

 

Jak zwykle spora grupę stanowili wędkarze. Dość często słyszeliśmy różne okrzyki ekscytacji, gdy udało się złapać jakiś spory okaz szczupaka. Widzimy, że coraz młodsze dzieci wdrażają się do wędkowania i jest to frajda dla całych rodzin.

 

Kolejny sezon z rzędu środy należały do masażystki Luizy. Czasami grafik tak się zapełniał, że trzeba było wyznaczać kolejne dni na masaże. Ale przecież po to przyjeżdżacie – żeby odpocząć i nabrać sił na nowe działania.

Mieliśmy tez nasze własne sukcesy ogrodnicze. Zawsze bałam się róż uznając, że to bardzo wymagający kwiat, ale udało się! Rentynówkowa róża bezpiecznie przetrwała i odwdzięczyła się pięknymi kwiatami.Wyhodowaliśmy tez czarne pomidorki, fantastycznie wyróżniały się na tle tych tradycyjnie czerwonych.

Wczesną wiosną, w najmniejszym stawie zasadziliśmy lilie wodne  – nie spodziewaliśmy się, że tak cudnie zakwitną jeszcze w tym sezonie! Dzięki wodnej roślinności staw będzie naturalnie się oczyszczał, a torfowa woda choć trochę pozbędzie się brunatnego odcienia.

Była również okazja do wspólnego, urodzinowego świętowania ! Naszej Rentynówce stuknęło 5 lat i z przyjemnością piliśmy szampana w gronie Gości, którzy byli u nas po raz kolejny.
Dużo się nauczyliśmy, dużo doświadczyliśmy i poznaliśmy mnóstwo fantastycznych ludzi. Z ciekawością wypatrujemy kolejnych lat – wiemy, że będą równie intensywne i ciekawe.

Wszystkim, którzy odwiedzili nas w 2023 roku dziękujemy za wspólny czas, a tym, którzy się dopiero planują  swój pobyt u  nas mówimy DO ZOBACZENIA!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://rentynowka.pl/wp-content/uploads/2021/05/logo-white.png
Rentyny 25, 11-036 Gietrzwałd
rezerwacje@rentynowka.pl

Jesteśmy też na:

BUNGALOW DO WYNAJĘCIA

© Rentynówka 2020. All rights reserved