RENTYNÓWKA Z LOTU PTAKA

7 sierpnia, 20230

Lubię podpatrywać gdy Goście wysiadają z samochodu i kierują się nad nasze stawy. Słyszę wtedy okrzyki zachwytu, a gdy już mamy okazję porozmawiać to dowiaduję się że wszystko wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciach! To prawda, ale ciężko na fotografii oddać ogrom naszej przestrzeni, a o różnych porach roku stawy oraz wyspa prezentują się zupełnie inaczej.
Dlatego od czasu do czasu powtarzamy zdjęcia z drona – widzimy jak rok do roku drzewa są coraz wyższe i krzewy obszerniejsze, a całość prezentuje się coraz bardziej spektakularnie,.


Mały budyneczek w po lewej stronie to Leśne SPA czyli sauna i ciepła balia. Zaraz obok stoi bungalow, który podzieliliśmy na dwa niezależne segmenty idealne dla par.  Wodnik i Szuwarek mają klimatyczne salony, z których widok rozpościera się na stawy. Można powiedzieć, że woda jest na wyciągnięcie ręki.

Nasi Goście aktywnie korzystają z roweru wodnego i łódki, które udostępniamy bezpłatnie. Dla tych, którzy niezbyt komfortowo czują się na wodzie przygotowaliśmy kamizelki (zarówno dla dużych jak i małych). Jeśli macie ochotę na większy akwen to w centrum wsi znajduje się  duże jezioro oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

 

Na naszych domkach zamontowaliśmy fotowoltaikę po to by wykorzystać energię ze słońca. Dzięki temu, w okresie zimowym budynki ogrzewane są  prądem wyprodukowanym latem. A to co widzicie na pierwszym planie tego zdjęcia to nie fontanna, a aerator, który służy do napowietrzania stawów.

 

Powyższe zdjęcie idealnie obrazuje naszą olbrzymią przestrzeń. Na dole widzicie dom, który podzieliśmy na 3 apartamenty (Brzozowy, Sosnowy, Dębowy).
Na dalszym planie widzimy domki: Lipowy, Bukowy i Świerkowy. Oraz bungalow Wodnik i Szuwarek oraz chatkę Leśnego SPA.

 

Goście często chwalą, że właściwie nie trzeba wychodzić za bramę Rentynówki – wszystko co jest potrzebne do szczęścia jest na naszym terenie 🙂 Zaparkowane rower i łódka cieszą się dużym wzięciem.

 

A to moje ulubione zdjęcie! Idealnie widać kształt wyspy, na którą można dostać się trzema groblami. A na wyspie toczy się bogate życie. Często odwiedza nas bocian i czapla. Są zające, kaczki i jeże. I całe mnóstwo wszelakich owadów. Wyspa to też idealny plener fotograficzny – to tutaj powstają piękne kadry.

 

Dla miłośników wędkowania przygotowaliśmy kilka pomostów, z których można łowić ryby. Stawy są naszą prywatną własnością więc żadne pozwolenia nie są potrzebne. A co pływa w naszych stawach?
Szczupaki, jesiotry, karasie, tołpygi i amury. Każdy wędkarz powinien być zadowolony 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://rentynowka.pl/wp-content/uploads/2021/05/logo-white.png
Rentyny 25, 11-036 Gietrzwałd
rezerwacje@rentynowka.pl

Jesteśmy też na:

BUNGALOW DO WYNAJĘCIA

© Rentynówka 2020. All rights reserved