ZAPROSZENIE NA BOŻE NARODZENIE

24 listopada, 20210

Święta Bożego Narodzenia 2021

 

Dokładnie za miesiąc zacznie się przed wigilijna krzątania. Nerwowe pakowanie prezentów (bo kurier dojechał w ostatniej chwili), ostatnie porządki i sprawdzanie smaku wigilijnych potraw. Część z nas postanowi sobie pomóc i kupi gotowe dania, ale większość pewnie będzie gotować i piec po nocach.

 

Świąteczne dekorowanie domu być może w tym roku nie będzie sprawiać frajdy bo w pandemicznym okresie spędziliśmy w nim zbyt dużo czasu. Bożo Narodzeniowe dekoracje nie zasłonią opatrzonych już mebli i ścian. Jak nigdy będzie nam brakowało przestrzeni, świeżego powietrza i pięknych widoków za oknem.

 

Dochodzą nas słuchy, że macie potrzebę wyrwania się z betonowego miasta, z tego codziennego zabiegania i zgiełku. Z racji tego, że w tym roku święta są wyjątkowo krótkie, to wolelibyście poświęcić czas swojej rodzinie, wspólnemu spędzaniu czasu i cieszenia się sobą w innych, niż codzienne, okolicznościach.

 

 

Nasza duża posiadłość i przestronne apartamenty sprawią, że będąc razem każdy jednak będzie miał chwilę dla siebie. Czasem każdy potrzebuje się wyłączyć, otulić kocem i po prostu popatrzeć w ogień wesoło płonący w kominku. Samotne spacery świetnie leczą skołatane nerwy i odświeżają radość bycia razem. Wprawdzie dzieci cieszą się niezależnie od okoliczności to dla nich ten świąteczny czas jest pełen magii i niespodzianek.

 

 

Jeśli zatem zatęskniliście za odpoczynkiem to zapraszamy Was do naszej Rentynówki 🙂

My lubimy nasz rodzinny rozgardiasz i dobrze się czujemy gdy wokół dużo się dzieje. Gotujemy, pieczemy, dekorujemy, pakujemy niezliczone prezenty. Ale czasem też chcemy odpocząć i wspomagamy się tym w czym inni są najlepsi. I tak mamy wokół siebie pasjonatów, którzy pieką chrupiący chleb, ciasta, piernikowe chatki. U Krzysztofa w sąsiedniej wsi roznosi się zapach wędzonek, a w Dekalogu Smaku w Gietrzwałdzie robią przepyszne pierogi.

 

Jak mogą wyglądać święta w Rentynówce?

Zaraz po rezerwacji przesyłamy Wam pełną listę z ofertą naszych lokalnych wytwórców i restauracji. Będzie można zamówić sałatki, pierogi, ciasta, wędzonki – słowem pełne świąteczne MENU. Nie dość, że smacznie zjecie, to będziecie mieli pewność, że nic się nie zmarnuje. Koniec z pełnymi lodówkami i wyrzucanym jedzeniem. Zamówienia składacie bezpośrednio u Wytwórców, część z nich dowozi zamówienia, do niektórych będzie trzeba podjechać. Szczęśliwie okoliczne restauracje są tylko 4 km od nas (Gietrzwałd) a odbiór zamówień może być atrakcją samą w sobie.

Po przyjeździe do Rentynówki czekają przygotowane dla Was apartamenty w Świątecznej atmosferze. Nie musicie martwić się ubieraniem choinki czy dekorowaniem domu. Możecie od razu cieszyć się Świętami 🙂

 

 

Na koniec pozostaje serdecznie Was zaprosić do Rentynówki na ten krótki świąteczny czas.
Zamiast krzątaniny zapewnimy Wam zasłużony odpoczynek 🙂

Rodzina Karpińskich
🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://rentynowka.pl/wp-content/uploads/2021/05/logo-white.png
Rentyny 25, 11-036 Gietrzwałd
rezerwacje@rentynowka.pl

Jesteśmy też na:

BUNGALOW DO WYNAJĘCIA

© Rentynówka 2020. All rights reserved